Malowanie proszkowe elementów stalowych

Nasza lakiernia z Krakowa oferuje profesjonalne malowanie stali metodą proszkową. Już od 1991 roku wychodzimy naprzeciw wszystkim wyzwaniom stawianym przez naszych klientów. Wykorzystujemy wyłącznie najwyższej klasy sprzęt i farby, aby osiągnąć trwały efekt. Jako doświadczeni specjaliści z wieloletnim doświadczeniem rozumiemy doskonale, jak istotna jest zarówno sama prezencja, jak i należyta ochrona elementów stalowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Najwyższa skuteczność malowania stali nierdzewnej

W Alucolor wykonujemy najwyższej jakości usługi malowanie stali. W przeciwieństwie do powierzchni aluminiowych materiał ten odznacza się bowiem wysokim współczynnikiem gładkości, co przekłada się na utrudnione przywieranie lakieru. Dokładamy wszelkich starań, aby uzyskać optymalny poziom przylegania nakładanych warstw do malowanych powierzchni. W tym celu przeprowadzamy wytrawianie z użyciem odpowiednich roztworów kwasowych, dobieramy wykończenia o odpowiednim stopniu szorstkości oraz poddajemy malowane elementy kompleksowej obróbce. Jako wiodący specjaliści z Krakowa, zajmujący się proszkowym malowaniem stali, zapewniamy również kompleksowe prace wykończeniowe po zakończonym opracowaniu. Elementy dostosowane do malowania poddajemy bowiem procesom odtłuszczania oraz czyszczenia, aby zapewnić im znakomitą, długotrwałą estetykę.

Zalety profesjonalnego malowania proszkowego stali

Jednym z głównych powodów, dla których klienci z Krakowa zlecają kompleksowe malowanie stali właśnie nam, jest wysoka jakość oferowanych przez nas usług. Dokładamy wszelkich starań, aby pomalowane elementy odznaczały się perfekcyjną gładkością, czyli powierzchnią bez niedoskonałości, takich jak pęcherzyki, spękania, zacieki czy też nierówności. Dzięki temu, stal zachowuje estetyczny wygląd przez wiele lat, nawet w przypadku częstej eksploatacji.

Nasza oferta proszkowego malowania stali to także szeroki wybór kolorów z palety RAL-K7, włącznie z możliwością doboru stopnia połysku. Oferujemy przy tym rozwiązania niestandardowe, obejmujące chociażby lakiery młotkowe, antyczne, a nawet fluorescencyjne. Wykorzystujemy wyłącznie farby najwyższej klasy, zapewniające stali zwiększoną odporność na korozję, warunki atmosferyczne (nałożona farba nie blaknie w słońcu), a także uszkodzenia mechaniczne.

Malowanie stali na najwyższym poziomie!

Naszą ofertę malowania stali kierujemy do wszystkich klientów biznesowych i indywidualnych z Krakowa i okolic. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, oferując profesjonalne malowanie konstrukcji zarówno mało-, jak i wielkogabarytowych. Zajmujemy się więc zarówno wykończeniami mebli metalowych, jak i ogrodzeń, balustrad czy grzejników. Po zakończonym malowaniu pokrywamy powierzchnię profesjonalną warstwą antykorozyjną.

Zapewniamy błyskawiczną realizację zleceń, zarówno w ciągu kilku dni roboczych, jak i w niestandardowym trybie ekspresowym. Wykorzystujemy wyłącznie bezpieczne lakiery, niestwarzające zagrożenia dla ludzi i środowiska. Nasz doświadczony zespół ekspertów udziela szczegółowych informacji związanych z przewidywanym terminem zakończenia prac oraz wyceną usług. W Alucolor stawiamy na przejrzystość oferty i jakość wykorzystywanych przez nas produktów. Zapraszamy klientów z Krakowa i okolic do kontaktu w sprawie usług proszkowego malowania stali.

Kontakt

+48 501 769 727

+48 12 653 27 71

+48 601 07 43 72

+48 601 41 99 23

alucolor@alucolor.krakow.pl